Etiket Blog

TSC TTP 247

TSC barkod yazıcılar tipinde bulunan, TSC TTP-247 serisi barkod yazıcı cinsi, masa üstü barkod yazıcıları sınıfında rakipsiz olarak değerlendirilmektedir. Ürünün barkod yazıcısının kafa genişliği 108 milimetredir. Saniyede 178 milimetre uzunluğunda etiket basabilme özelliğine sahip bulunmaktadır. Termal transfer yöntemi kullanılan üründe, 4 mb sabit bellek ile 8 mb sdram hafıza ve sd kart yuvası bulunmaktadır. Kullanılan etiketlerin uzunluğu 2 metreyi aşan ölçüler ile ifade edilmektedir.

Ürün, 300 metre ebatlarındaki ribon termal şerit kapasitesi ile oldukça dikkat çekmektedir. Paralel seri ve USB 2.0 bağlantı seçeneklerini sunan ürün, klasik masa üstü barkod cihazlarından daha üstün niteliklere sahip bulunmaktadır.

Teknik Özellikleri

TTP-247 serisi TSC barkod yazıcılar, 203 dpi çözünürlüğe sahiptir. 8 mb sdram ve 4 mb flash bellek kapasitesine sahip olan cihazların baskı hızı, saniyede 178 milimetredir. Baskı genişliği 108 milimetre ve baskı uzunluğu ise 2286 milimetredir. 25 ile 127 milimetre ölçüleri arasında etiket genişliğine sahip olan barkod yazıcıda kullanılabilen etiketlerin rulo iç çapları, 25 milimetre dış çapları ise 76 milimetre ölçülerinde bulunmaktadır. Ribon kapasitesi açısından değerlendirildiğinde, ribon iç çapının 25 milimetre, ribon dış çapının 76 milimetre, ribon uzunluğunun ise 300 metre olduğu görülmektedir.

Bu tip ürünler, maksimum % 85 yoğuşmasız ortamlarda ve maksimum 40 derece sıcaklık altında çalışabilmektedir. Çalışma ortamlarının minimum seviyeleri ise, 5 derece ile % 25 yoğuşmasız ortamlardır.

Opsiyonel Özellikler

Uzun mesafe barkod okuyucusu, CCD barkod okuyucusu, 2 mb flash hafıza, şarj edilebilir batarya, 8 inç dış çapa kadar harici medya istifleyicisi, harici kablosuz ethernet adaptörü ürünün opsiyonel özellikleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca, KU-007 plus ya da KP-200 plus harici klavye ile harici ethernet adaptörü, TSC barkod yazıcılar arasında bulunan TSC TTP-247 serisi barkod yazıcıların opsiyonel özellikleri arasında yer almaktadır.

Ayrıca üründe standart 8 alfa nümerik yazı tipi, bir adet true type yazı tipi, uluslar arası karakter seti, CG Triumvirate Bold Condenset bulunmak ile birlikte, istenilen yazı tipinin yüklenebilme özelliği de üründe yer almaktadır. Ürünün küçük sayılan boyut ölçüleri, 314 milimetre x 213 milimetre x 188 milimetredir.