Etiketler Hakkında

Sewoo LK-P 41

Göz alıcı dizaynı ve LED destekli tuş seçenekleriyle oldukça şık bir model olan Sewoo LK-P 41,genellikle  barkod, bilet, fiş gibi materyallerin basımında gereksinim duyulan yazıcıdır. Sewoo LK-P41 yazıcının, dış ortamdan gelecek negatif etkilere karşı koyabilen dayanıklı plastik gövdesi, yazıcının baskı kafası ve diğer mühim parçalarının ömrünü azaltacak zararlı maddelerin içeri sızmasına engel olmaktadır. Taşınabilir yazıcı sınıfından olan diğer modellere oranla daha geniş baskı ağzına sahiptir. Ürünle beraber hazır gelen iletişim portları seri ve USB girişlerine sahip olmaktadır.Bununla beraber  wireless (kablosuz) entegrasyon yapabilmesi için opsiyonel olarak WI-FI ve bluetooth seçenekleri ilave edilebilmektedir. Termal etiketlere de baskı yapabilen  Sewoo LK-P 41, şeritsiz baskı (direkt termal baskı) yöntemi ile çalışabilmektedir. Sewoo LKP 41 etiket üzerinde 203 dpi lik baskı  çözünürlüğüne sahip olmaktadır. iki etiket arasında boşluk mesafesi, kapağın çeşitli pozisyonlarını algılayabilecek hareketli sensör sistemine sahiptir. Led ekranı sayesinde seri baskı işlemleri sırasında kullanıcının baskı işlemlerini kontrol etmesi sağlanır. Kullanıcının kontrolünde olan bu baskı işlemleri zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. Dayanıklı malzemeden üretilmiş dış dizaynı da oluşabilecek darbelere karşı ürünü koruyabilmektedir. Sewoo firması baskı esnasında oluşabilecek her türlü aksaklıkları planlayarak bu ürünü üretmiştir. Ürünle beraber anlatım kılavuzu, driver cd leri ve garanti belgesi ürün kutusu içerisinde verilmektedir.190

 

Teknik Özellikleri

Sewoo LK P 41 barkod yazıcı genellikle ofislerde, otellerde, bilet kesim yerlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bir üründür. Kolay taşınma imkanı ile her yerde kullanılabilir. Baskı yöntemi olarak ribonsuz yazdırma (direkt termal) özelliği ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bu ürün için ribonlu yazdırma (Termal Transfer) yöntemi ile çalışma özelliği bulunmamaktadır. Çözünürlük kapasitesi yeterli kapasitede olup (203 dpi) , kaliteli baskılar verebilmektedir. Baskı hızı en fazla 80 mm sn olup ortalamanın biraz altındadır. Baskı genişliği 104 mm dir. Baskı uzunluğu konusunda sürekliliğe sahiptir. Bağlantı tipleri arasında wi-fi (802 11 b/g) ve Bluetooth özelliğine sahiptir. Ağırlı kapasitesi 1 kg dır. (Etiket takılı değilken)

Sewoo LK P 41 barkod yazıcı Sewoo firması tarafından üretilmiş olup tüm teknik destek ve garanti hizmetleri Sewoo firmasının güvencesi altındadır. Kurulum aşamasından itibaren Sewoo firması kullanıcılara ve firmalara sınırsız teknik destek imkanı sağlamaktadır.